İADE KOŞULLARI

İADE KOŞULLARINIZ NELERDİR ?

Sitemizden satin aldiğiniz ( Distributorlüğünü yaptiğiniz hizmetler hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde firmamizdan kaynaklanan teknik problemler olmasi ve firmamiz tarafindan çözüm getirilememesi durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadir. Distributorlüğünü yaptiğimiz (Alanadi , SSL vb.) hizmetlerde firmamiz bayisi olduğu kuruma ödeme yaptiği için , iade söz konusu değildir. Ürünü satin aldiğiniz esnada Kontrol Paneli, İşletim Sistemi, Sunucu üzerinde desteklenen modüller vb. bilgileri danişmamaniz ve sonrasinda bunlardan memnun kalmamaniz gibi unsurlar geri ödeme koşullarina dahil değildir.


İPTAL KOŞULLARINIZ NELERDİR ?

Sitemizden satin aldiğiniz hizmetlerin iptali için kullanici adi ve şifrenizle sisteme giriş yapmaniz ve paketi iptal et seçeneğini seçmeniz yada ticket göndererek iptal etmek istediğiniz paketi müşteri temsilcinize bildirmeniz gerekmektedir. Bir sonraki fatura döneminizde hesabiniz için fatura oluşturulmayacaktir.

GARANTİ KOŞULLARI NELERDİR ?


Hizmet sözleşmesinde , garanti koşullari ve yasal yükümlülükler detayli olarak anlatilmiştir. Bu sayfaya ulaşmak için Tıklayınız.

KURULUM ZAMANLARI (TESLİMAT) NE KADARDIR ?


Kredi karti ile ödemelerde kurulum en geç 12 saat içinde yapilmaktadir. Banka havalesi ödemelerinde havale kismina fatura numaranizi yazmaniz halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapilmaktadir.