Hakkımızda

Sunuculari Türkiye 'de

 

Kobix.NET, hizmetini Türk Telekom omurgasina direk bağli olan network hatlari üzerinden vermektedir. Türkiye 'de kullanicilarin bir çoğu internet'e ADSL üzerinden bağlanmaktadir. Zaman zaman Telekom 'un yurt dişi bağlantilarinda sorunlar olmakta ve yurt dişindan hosting hizmeti alan firmalarin sayfalarinin görüntülenmesinde sorunlar yaşanmaktadir.

Bunun yaninda sunucularimizin Telekom 'a direk bağlantisi olmasi ADSL üzerinden internete bağlanan kullanicilarin, sayfalarinizi diğerlerine oranla daha hilzi görüntülenmesini sağlamaktadir.


Gerçek Sunucular ve Kurumsal Yazilimlar

 

Kobix.NET dünyada isim yapmiş olan hosting firmalarinin kullanmiş olduğu server çözümlerini servislerinde kullanmaktadir. Serverlarimiz arasinda kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadir. Tüm sunucularimiz hosting hizmeti vermeye yönelik olarak dizayn edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadir. Buda müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranli hizmet vermemizi sağlamaktadir.


Ticket Sistemi

 

Kobix.NET sistemlerinde oluşabilecek sorunlarini gidermek için müşteri ile arasinda irtibati sağlayacak ticket (sorun giderme) sistemi kullanmaktadir. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin sorunlari ortak bir havuzda toplanmakta ve soruya uygun olarak yetkili arkadaşlarimiz tarafindan cevaplandirilmaktadir.

Bugüne kadar iletilen sorunlarin;

Para iadesi

15 gün içerisinde sistemimizden memnun kalmazsaniz hosting ücretinizi iade ediyoruz.